Pszczółki

Jesteśmy Pszczółkami...

Nasza grupa liczy 22 dzieci w tym 10 dziewczynek i 12 chłopców. Jesteśmy grupą 4-latków.

Z racji tego, iż chodzimy już drugi rok do przedszkola nie było nam trudno wrócić po wakacjach. Jesteśmy zadowoleni i uśmiechnięci. Cieszymy się, że znowu mogliśmy się spotkać. Nadal lubimy uczestniczyć w różnych  zajęciach, zabawach ruchowych, muzyczno-ruchowych i zajęciach plastycznych. Posiłki, które są przygotowywane przez ciocie kucharki bardzo nam smakują. Odżywiamy się zdrowo. Staramy się odkrywać nowe smaki i próbować nowych produktów. Opiekę podczas codziennego pobytu w przedszkolu sprawują nad nami: ciocia Martynka, ciocia Agatka i ciocia Agnieszka.

Bardzo dobrze czujemy się ze sobą i chętnie się spotykamy każdego dnia… Pozdrawiamy :)

Wychowawca: mgr Martyna Zawadka