Rybki

Kilka słów o naszej grupie...

Grupa „Rybki” liczy 25 dzieci 4-5 letnich, wśród których jest 14 dziewczynek i 11 chłopców. Chętnie uczęszczamy do przedszkola, jesteśmy pogodni, otwarci, ciekawi i aktywni zarówno  podczas zabaw jak i zajęć. Bardzo lubimy różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe organizowane  w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Wspólnie i chętnie uczymy się zasad zgodnego współżycia w grupie. Staramy się być samodzielni i koleżeńscy. Chętnie uczymy się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo też lubimy zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne  w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi oraz spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z naszych dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co zdobywamy nowe wiadomości i umiejętności.

W czasie spędzonym w przedszkolu poszerzamy wiedzę i rozwijamy swoje umiejętności. Przed nami bowiem ważne wyzwanie - wkroczenie w świat liter i liczb. Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości z łatwością sprostamy wszystkim wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla nas czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.

Wychowawczyni: mgr Renata Grudzińska